صفحه اصلی > رویدادها 


  چاپ        ارسال به دوست

لیبل اکسپو 2017

نمایشگاه لیبل اکسپو در تاریخ 25 تا 28 سپتامبر 2017 برابر با 3 تا 6 مهر ماه سال جاری در شهر بروکسل، در چهار روز متوالی برگزار خواهد شد و اینبار نیز به عمت اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ صادرکنندگان ایران چهارمین تیم تحقیقاتی پژوهشی ایران در این نمایشگاه حضور پررنگ خواهد یافت.

در این نمایشگاه صنعت گران کشورهای مختلف در زمینه لیبل، چاپ و بسته بندی شرکت می‎کنند.

این نمایشگاه شامل 9 سالن بزرگ است و بیش از 600 غرفه دار تخصصی، از شرکت‎های معتبر جهانی مانند کشورهای آلمان، انگلستان، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، اتریش، هند، کره جنوبی، سوئیس، بلژیک، سوئد، آمریکا، کانادا، جمهوری چک، هلند، دانمارک و دیگر کشورهای صاحب صنعت در این نمایشگاه حضور فعال خواهند داشت. برندهای معتبر و شناخته شده ای از سراسر جهان در این نمایشگاه حضور به هم خواهند رساند، از آن جمله اند شرکت‎هایی چون کونیکا مینولتا، کوداک، بوبست و...

لیبیل اکسپو نمایشگاهی جهانی و معروف است که سعی می کند از نمایش صرف فراتر رفته و کاربردی تر شود؛ یکی از این تلاش ها که تبدیل به یک مزیت شده، برگزاری کلاس‎های آموزشی لیبل است که توسط اساتید متخصص جهانی تدریس و عرضه می شوند.

به گفته لیبل اکسپو، شرکت کننده در این نمایشگاه گوی سبقت را از رقبای خود می رباید و ورای انتظارات مشتریان خود ظاهر می شود. در نمایشگاه اکسپو 2017 شما بالاترین و بهترین مزایای لیبل و نیز فناوری‎های چاپ بر روی بسته بندی ها، مونتاژ آنها و... را به صورت عملی مشاهده خواهید کرد و در اصل با حضور در این نمایشگاه و آشنایی با فناوری‎های جدید آن می‎توانید، تجارت خود و در نهایت کشورتان را متحول کنید.


٠٨:٥٥ - سه شنبه ٢٠ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٣٧    /    تعداد نمایش : ٥٠٣Copyright © 2015 - Tosee Tamin Co. All rights reserved